KONTAKTY

Admin Net Security s.r.o
L.N.Tolstého 21
971 01 Prievidza
tel: +421 46 54321 23
anspd(a)anspd.sk
Email: anspd@anspd.sk
ANS

NOVINKY

arr3Svojpomocne kamerový set   Čínsky kamerový set z internetu -  svojpomocná montáž   Vybrať vhodný CCTV systém pre Vaše... arr3Od Expertov Kamerový systém od Expertov.   Každý návrh Kamerového  systému je špecifický a samostatný...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena                       


Servisná podpora

Spýtajte sa na servis.

Na nami navrhnuté a namontované systémy samozrejme zabezpečujeme plnú špičkovú servisnú podporu s garanciou promptnej reakcie a navyše vďaka naším dlhoročným skúsenostiam a vysoko kvalifikovaným pracovníkom Vám ponúkame servis k všetkým bezpečnostným systémom a ich jednotlivým prvkom namontovanými inými spoločnosťami, ktoré sa o svojich zákazníkov prestali po čase starať. Na trhu bolo, je a bude mnoho „rýchlokvasených“ firiem ktoré sa Vám dodajú a namontujú bezpečnostný systém, avšak nevedia poskytnúť dostatočne kvalitný, promptný, ale hlavne roky stabilný servis.

 

 

Spýtajte sa na montáž v už existujúcej stavbe.

 

Ako bude prebiehať montáž? Aká čistota priestoru zostane po inštalácií systému? Budú trčať káble? Bude všade špina a prach? Admin Net Security Vám garantuje precíznu, čistú a rýchlu montáž akéhokoľvek komplexného bezpečnostného systému.

Presvedčte sa.

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

NmViN2RkN