Otv. hodiny

team viewer

servery

živé video

Mk soft

Jablotron


Úvod » Audio,Videotelefóny

Audio,Videotelefóny

AUDIO - VIDEO VRÁTNIK

Návšteva či už želaná alebo neželaná, vďaka videovrátnikovi o tom odteraz budete vedieť. Audio-video vrátnik patrí medzi bezpečnostné zariadenia, ktoré dokážu sprostredkovať audiovizuálnu komunikáciu s osobou pri vstupných dverách.

Pri zazvonení sa aktivujú interiérové monitory a pomocou dotykovej obrazovky môžete prichádzajúci hovor zdvihnúť, odmietnuť, a zároveň aj na diaľku otvoriť bráničku alebo dvere. Výbornou funkciou moderných IP videovrátnikov je možnosť presmerovať zvonenie, cez internet a mobilnú appku do vášho mobilného telefónu v reálnom čase..

Naši technici Vás pri montáži zaškolia na používanie systému. Základný a najjednoduchší spôsob ako systém ovládať je priamo na dotykovom monitore s displejom, ktorý býva umiestnený v obývačke, kuchyni, alebo chodbe, jednoducho tam, kde sa zdržiavate najčastejšie.

Moderné systémy umožňujú osobe, aby vám zanechala odkaz alebo sám videovrátnik presmeruje komunikáciu na Váš mobilný telefón. My Vám ponúkame tie najkvalitnejšie videovrátniky, ktoré Vám umožnia vždy vidieť to, čo vidieť potrebujete. Ideálne riešenie pre bytové jednotky, firmy alebo rodinné domy.


MmE3N