Pocitace

Pri predaji PC,NTB vyberáme na základe konzultácie so zákazníkom a podľa požiadaviek. Preto sa nestane, že zakúpený PC, alebo NTB nebude zvládať požadované úlohy.

Snažíme sa držať krok s trendami vývoju technológií, preto nedržíme na sklade veľké množstvá techniky. Radšej sa snažíme ponúkať Vám nové modely. Pokiaľ si u nás náhodou nevyberiete, Vždy je možnosť nazrieť do veľkoskladu a s podporou nášho technika si pohodlne vyberiete presne čo potrebujte.

Do tejto kategórie spadajú počítače, ktoré slúžili predošlému klientovi (firme) iba ako záložné, prípadne boli veľmi málo používané. Naším dodávateľom boli následne plne skontrolované a posúdené s možnosťou predaja pod plnou zárukou 2 roky. Takéto počítače sú cenovo veľmi výhodné.

Riešime prehrievanie a hlučnosť - čistenie chladenia, ventilátora a nanášame novú termopastu na čipy. Nenabiehanie obrazu po zapnutí,meníme rozbitý LCD displej,poškodený kábel,obliate alebo nefunkčné klávesnice,zlomené pánty,výmena el.napájacieho adaptéra.Zrýchlime váš PC,Notebook použitím 8-12x rýchlejšieho SSD disku.

Vyriešime pád systému Windows, pomalé načítavanie OS a programov,napadnutie vŕusom a spyware (náhodné vyskakovanie reklám na bežnych stránkach) - odvírenie,samovoľné vypínanie počitača,notebooku.Kompletná inštalácia operačného systému Windows 10(XP,Vista, 7, 8/8.1) Upgrade (prechod) z Windows 7 a 8/8.1 na Windows 10 aj so zálohovaním dát a programov.Obnova zmazaných dát z diskov,USB kľúčov a pamäťových kariet.

 

MmQ0ZjliMj