SIETE SERVERY

Kvalitná štrukturovaná kabeláž, ktorá vás podrží

Aby sme pri budovaní štrukturovaných káblových rozvodov zabezpečili kvalitný prenos, dodržali bezpečnostné predpisy a splnili všetky normy, používame výhradne spoľahlivú a systémovo riešenú kabeláž.

Brzdí vašu firmu malá priepustnosť dátovej siete? Zmodernizujeme vašu dátovú infraštruktúru aby vám firma šlapala ako hodinky aj pri zvyšujúcich sa nárokoch na slaboprúdové rozvody.Stabilná chrbticová sieť - navrhneme topológiu siete tak, aby dátová infraštruktúra fungovala správne a každá zásuvka spĺňala predpísané normy.

Poskytovateľ internetu Vám síce zabezpečí pripojenie do domácnosti, avšak na jeho využívanie a ďalšie šírenie v rámci domácnosti potrebujete kvalitnú štrukturovanú kabeláž, rôzne sieťové zariadenia. Potrebujete wifi router, modem, switch, opakovač signálu alebo powerline, ale máte pochybnosti, ktoré zariadenie vlastne potrebujete? Poradíme Vám aké zariadenie si vybrať pre akú činnosť, aké sú medzi nimi rozdiely a ako fungujú.

ČO JE VAŠE, TO SI CHRÁŇTE

Naši odborníci navrhnú a nakonfigurujú Vašu optimálnu domácu sieť vrátane najnovších bezpečnostných štandardov. Užívajte bezpečne všetky dostupné možnosti!

Projektujeme a súčasne aj dodávame. Máme 20 rokov skúseností a vieme, ako to v praxi funguje. Poskytujeme konzultácie k hotovým projektovým návrhom.

Sme odborníci na slaboprúd a kompletnú kabeláž inštalujeme vždy podľa noriem bez polámaných káblov a iných neduhov neodborných inštalácií.

 

YjE4NmEyO