Vaša Ochrana

KAMEROVÝ a ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉM

Táto technológia Vám zajistí väčšiu bezpečnosť Vás a Vášho majetku. Zákazníkom dodávame iba značkové produkty, ktoré sú certifikované a spĺňajú najvyššie požadované normy.Ku všetkým produktom poskytujeme profesionálnu inštaláciu, montáž a servis.

Aby ste sa pri návrate nedočkali nepríjemného prekvapenia v podobe vykradnutého bytu, domu či firmy, je istejšie si zabezpečit svoj majetok elektronickým zabezpečovacím systémom (EZS).Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam vo všetkých odboroch bezpečnostnej techniky Vám poskytneme:komplexné riešenie elektronického zabezpečenia objektov vo všetkých veľkostiach i kategóriach dôležitosti.Zabezpečovací systém (EZS) dodávame na mieru podľa požiadaviek zákazníkov.

Samotná existencia kamerového systému odradí prípadného páchateľa od krádeže,alebo trestnej činnosti.Kamerovým systémom možno v aktuálnom čase sledovať dianie pred priemyselnými kamerami.napr. z Vašej dovolenky alebo služobnej cesty. Záznamy z kamier môžete použiť pre dokazovanie v prípade krádeže,poškodenia majetku alebo spáchania iného trestného činu. Možnosť použitia na kontrolu najatých pracovníkov či firiem vykonávajúcich práce u Vás domácnosti či na záhrade (záhradník, kuchár, upratovanie atď)..

KOMBINÁCIA KAMERY A ALARM

Najvhodnejším riešením Vašej bezpečnosti je kombinácia Alarm vs Kamery. V prípade vniknutia páchateľa do domu,bytu,firmy alarm ohlási poplach formou (SMS,volaním) - následne máte možnosť on line náhlaď z kamier vizuálne tak potvrdiť neoprávnene vniknutie vlámanie páchateľom a informovať políciu o prebiehajúcej tresnej činnosti.

Projektujeme a súčasne aj dodávame. Máme 20 rokov skúseností a vieme, ako to v praxi funguje. Poskytujeme konzultácie k hotovým projektovým návrhom.

Sme odborníci na slaboprúd a kompletnú kabeláž inštalujeme vždy podľa noriem bez polámaných káblov a iných neduhov neodborných inštalácií.

 

ZWY2NTNiY