Ovladanie

JABLOTRON 100+ ako centrum domácej automatizácie

Alarm od spoločnosti JABLOTRON ponúka aj inteligentné funkcie, ktoré v mnohých ohľadoch uľahčia váš život. Na diaľku totiž dokáže zapnúť alebo vypnúť spotrebiče a s jeho pomocou môžete nastaviť aj konkrétne úkony viazané na určité obdobie. V prípade potreby môžete zvoliť možnosť naprogramovania automatického reťazca úkonov.

Už viac nebudete musieť hľadať ovládač ovládajúci posuvnú bránu. Stačí, aby ste zablikali svetlami a prístup na Váš pozemok, parkovisko máte voľný. Posuvnú bránu môžete otvoriť aj s pomocou kľúčenky JABLOTRON, prostredníctvom ktorej ovládate alarm.Upozornenie na to, že brána zostala otvorená po zapnutí ochrany.Zatváranie - Otváranie posuvnej brány pomocou klávesnice,mobilného telefónu,diaľkového ovládaća.

Už viac nebudete musieť hľadať ovládač na otvorenie garáže. Stačí, keď na garážovú bránu zablikáte diaľkovými svetlami.Zatváranie - Otváranie garáže automaticky so zapnutím - vypnutím ochrany.Upozornenie na to, že garáž – brána zostala otvorená po zapnutí ochrany.Zatváranie - Otváranie garáže pomocou klávesnice,mobilného telefónu,diaľkového ovládaća.

Už nemusíte riešiť to, kto zaleje váš trávnik, zatiaľ čo vy budete na dovolenke. O všetko sa postará JABLOTRON 100+.Zavlažovanie trávnika môžete zapnúť na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON. Úkon však môžete nastaviť aj vopred na konkrétny deň a čas.

Alarm a kúrenie vo vašom dome môžete ovládať prostredníctvom jedného systému. Zmena teploty z komfortnej na ekonomickú tak v prípade potreby prebehne zároveň s aktiváciou alarmu. Aplikácia MyJABLOTRON vám okrem toho umožní reguláciu a sledovanie aktuálnej situácie na diaľku.Vedeli ste, že alarm môže sledovať teplotu a informovať vás o nej.

Už viac nebudete musieť hľadať vypínač. Svetlá sa automaticky rozsvietia po tom, čo vypnete alarm alebo vstúpite do určitej miestnosti.Automatické rozsvietenie nočného koridoru pre cestu do kúpeľne a na toaletu. V zime sa stmieva omnoho skôr, nastavte alarm JABLOTRON 100+ tak, aby v príslušnú dobu rozsvietil prístupovú cestu. Zapínanie osvetlenia v záhrade pomocou klávesnice,mobilného telefónu,diaľkového ovládaća alebo automaticky nadstaveným časom v kalendári systému JABLOTRON.

Sťahovanie a vyťahovanie žalúzií pomocou klávesnice,mobilného telefónu,diaľkového ovládaća.Automatické sťahovanie žalúzií po zapnutí ochrany a ich vytiahnutie po vypnutí ochrany.

Zobrazenie - meranie spotreby vody, plynu a ich kontrola cez mobilnú aplikáciu a internet v jednotlivých dňoch v mesiaci. Porovnávanie spotreby a export do Excel tabuliek.

Automatické vypnutie vybraných elektrických zásuviek po zapnutí ochrany.Automatické vypnutie elektriny v celom objekte po zapnutí ochrany – pozor na chladničky a mrazničky.

Automatické odstavenie vody a plynu po zapnutí ochrany. Automatické spustenie odsávania pri úniku plynu. Automatické odstavenie vody pri zaplavení. Automatické odčerpávanie vody pri zaplavení. Automatické odstavenie plynu pri zistení úniku plynu.

Už viac nebudete musieť hľadať čip ovládajúci závoru. Stačí, aby ste zablikali svetlami a prístup na parkovisko máte voľný.Závoru môžete zdvihnúť aj s pomocou kľúčenky JABLOTRON, prostredníctvom ktorej ovládate alarm.

Ušetrite za elektrickú energiu a nastavte alarm tak, aby sa po polnoci svetlá automaticky vypli. Ak by aj niekto na ne zabudol, svetlá sa vypnú samé. Svetlá sa môžu vypnúť aj automaticky po zatvorení garážovej brány.Ak sa v miestnosti dlhšiu dobu nikto nenachádza, svetlá zhasnú. Pri ich vypnutí možno zároveň nastaviť automatické zapnutie alarmu.

 

MDEwM2JiZ