SERVIS MONTAZ

Spýtajte sa na montáž v už existujúcej stavbe.

Ako bude prebiehať montáž?

Aká čistota priestoru zostane po inštalácií systému?

Budú trčať káble? Bude všade špina a prach?

Admin Net Security Vám garantuje precíznu, čistú a rýchlu montáž akéhokoľvek komplexného bezpečnostného systému. Presvedčte sa.

Spýtajte sa na servis.

Na nami navrhnuté a namontované systémy samozrejme zabezpečujeme plnú špičkovú servisnú podporu s garanciou promptnej reakcie a navyše vďaka naším dlhoročným skúsenostiam a vysoko kvalifikovaným pracovníkom Vám ponúkame servis k všetkým bezpečnostným systémom a ich jednotlivým prvkom namontovanými inými spoločnosťami, ktoré sa o svojich zákazníkov prestali po čase starať. Na trhu bolo, je a bude mnoho „rýchlokvasených“ firiem ktoré sa Vám dodajú a namontujú bezpečnostný systém, avšak nevedia poskytnúť dostatočne kvalitný, promptný, ale hlavne roky stabilný servis.

Vyberte si toho najlepšieho a najspoľahlivejšieho.

Vykonávame: audit, kontrolu, opravu, revíziu, inštaláciu, montáž a servis na VŠETKY bezpečnostné systémy. Navrhujeme a realizujeme komplexné riešenia tak pre nové, ako aj staršie zabezpečovacie systémy na mieru podľa požiadaviek zákazníkov. Zákazníkom dodávame iba značkové produkty, ktoré sú certifikované a spĺňajú najvyššie požadované normy.

 

NzE5M