Úvod » Kamerové systémy » Montáž, servis svojpomocne

Kamerové systémy / Montáž, servis svojpomocne

 

Čínsky kamerový set z internetu -  svojpomocná montáž

Vybrať vhodný CCTV systém pre Vaše špecifické potreby  však nie je také jednoduché ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Z výrobcov sú na výber stovky, každý z nich sa predháňa v počte modelov, dlhých zoznamov parametrov, funkcií a rôznych cien.

Kúpite si čínsky kamerový set z internetu a montáž si spravíte svojpomocne, ale tu prichádzajú otázky :

- Aká je pre vaše potreby vhodná kamera?

- Aký rekordér? Aký HDD (Hard disk) ?

- Na ktoré funkcie a parametre si máte dávať pri výbere pozor?

- Aký je rozdiel medzi kamerovým setom so štyrmi kamerami v hodnote 500 a 1500 Eur? veď vyzerajú rovnako…

- Kam pôjdete reklamovať? ... Koho zavoláte ak sa niečo pokazí?... Zavoláte si na pomoc niekoho ?

 

Na trhu bolo, je a bude mnoho „rýchlokvasených“ firiem ktoré Vám dodajú a namontujú bezpečnostný systém, avšak nevedia poskytnúť dostatočne kvalitný, promptný, ale hlavne roky stabilný servis.

Išli by ste s bolesťami zubov za zubárom alebo ku chirurgovi ?

Áno veď obaja sú lekári….avšak len jeden z nich je špecialista vo svojom obore a odborník na to, čo Vás trápi. Myslite tak aj pri výbere kamerového systému.

Ak chcete páchateľa len odstrašiť, trh ponúka aj atrapy kamier, nemusíte vyhadzovať peniaze za funkčné systémy.

 

Kamerový systém od Expertov.

Každý návrh Kamerového  systému je špecifický a samostatný projekt s rôznymi špecifikáciami. Je dôležité si uvedomiť, že ide o bezpečtnostný prvok, ktorý má za úlohu Váš majetok chrániť, predchádzať poškodeniu, monitorovať prevádzku, pohyb ľudí v blízkosti objektu  alebo priamo  v objekte. Preto montáž, konfigurácia ale aj samotný návrh kamerového systému by mal byť zverený do rúk profesionála. Profesionálny prístup a skúsenosti zaistia spoľahlivosť, efektivitu, maximálnu životnosť a bezproblémový chod celého systému.

Určite si finančný limit a s Nami  si presne skonzultujte Vaše požiadavky. Naša spoločnosť Vám navrhne, namontuje a spojazdní systém presne na mieru a bez zbytočných komplikácií. Samozrejme úvodná investícia je v tomto prípade o niečo vyššia, ako keď kúpite čínsky  kamerový set z internetu, avšak z dlhodobého hľadiska je to tá najrozumnejšia voľba aj po stránke dlhoročnej funkčnosti, značkovej kvality ale hlavne z dôvodu následného servisu a poradenstva ktorý Vám naša spoločnosť na systém poskytne.

Na záver..

Pokiaľ teda zvažujete zriadenie alebo obnovu kamerového systému, dobre si premyslite, či uprednostníte, Svojpomocný  výber systému ,montáž , nastavenie,oživenie  alebo zvolíte expertov od návrhu, cez inštaláciu až po finálne oživenie systému.ZGRiMzhl