Úvod » Kamerové systémy » Priemyselné-podniky,firmy

Kamerové systémy / Priemyselné-podniky,firmy

Kamerový systém pre FIRMY.

Pri firemných priestoroch je z našich skúseností kladený dôraz na bezpečnosť personálu a návštevníkov, ďalej na miesta, kde sa pracuje s hotovosťou - napríklad kasa, a skladové priestory. V neposlednom rade aj prípadnú terasu, alebo parkovacie státie a ďalšie pristory podľa vašich priorít.

Kamery montujeme priamo na fasádu alebo do stropu, zníženého kazetového, alebo sádrokartónového stropu. Najčastejšie navrhujeme typu dome (kupola), alebo turret (veža). Upevnenie kamery volíme vždy podľa podkladového materiálu. Naši technici sú vybavení vhodným kotviacim materiálom. Používame vždy vhodné hmoždinky pre betón, dutú tehlu, do sádrokarónu alebo do zateplenia.

FIRMA pod kontrolou kdekoľvek...Všetko vidíte a máte kontrolu nad Vašimi zamestnancami alebo zlodejmi. Živé video aj jeho záznam je možné sledovať nielen na PC monitore, na Vašom TV (LCD,Plazma), ale taktiež Vám sprevádzkujeme prenos obrazu na mobilné zariadenia a môžete si tak vychutnať vzdialené sledovanie kamier.

Mozog celého systému, ktorý sa stará aj o ukladanie záznamu je záznamník (DVR,NVR). Je to zariadenie do ktorého sú napojené káble od všetkých kamier. Záznamník má dátové úložisko - pevný disk (HDD), ktorý je prispôsobený pre nepretržitú prevádzku a jeho veľkosť určíme pri návrhu systému podľa počtu kamier a ich rozlíšenia. Kapacitu navrhujeme približne na 14 dní záznamu..

Naši technici Vás pri montáži zaškolia na používanie systému. Základný a najjednoduchší spôsob ako prezerať a ovládať systém je priamo napojením na monitor cez HDMI a pripojením USB myšky. Pohodlnejší spôsob však ponúka bezplatná mobilná appka na telefón alebo tablet, prípadne na notebook.

Váš súkromný majetok môžete bez problémov monitorovať bez potreby vypracovania GDPR dokumentácie. Pokiaľ sa však nie je možné vyhnúť záberu na iné verejné, alebo súkromné priestranstvo kamery umožňujú na obraze vytvoriť privátnu zónu a táto časť obrazu sa nezaznamenáva - v týchto miestach je obraz jednoducho čierny.


YjM2Z